EUROTRIAL 2009 - ZÁPADNÍ NĚMECKO

Oficiální fórum českého národního týmu OFF ROAD TRIAL - Eurotrial

Frankie
Staroffrouďák
Témata: 342
Auto: nepotřebuju auto, to má každej co má do prdele díru
Věk: 51
Kontaktovat uživatele:

Re: EUROTRIAL 2009 - ZÁPADNÍ NĚMECKO

Příspěvekod Frankie » Út 25.08.2009, 10:26

Gekon napsal:http://www.autofun.cz/eurotrial-09-3068/ jeden z autoserveru si nas všiml, pozadali o dodani obrazku a vysledku. Clanek kratkej ale aspon se dostavame do podvedomi sirsi verejnosti.
no jako odkaz na tvoje stránky pěkný, děláš si pěknou reklamu, ale chápu proč udělat reklamu sobě místo odkazu na web MČR
Fuck all, it is better to live

Gekon
Legenda fóra
Témata: 70
Místo/Bydliště: Praha 3 - ŽIŽKOFF
Věk: 33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Gekon » Út 25.08.2009, 10:36

A vadí ti to? :lol: .V redakci je znamej znameho co se kouknul ke mne na stranky a napsal jestli by nemoh pouzit fotky a ze tam napise od kud jsou nevidim v tom zadnej problem. Napsany je to hezky je tam pozvánka na závody a aspon se kluci tunersky podivaj i na jiny auta.
V dnešní uspěchané době jsou některí lidé IN, jiní OUT já sem OFF - kdyby něco, tak nic : 720 344 444

Frankie
Staroffrouďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Frankie » Út 25.08.2009, 10:40

Gekon napsal:A vadí ti to? :lol: .V redakci je znamej znameho co se kouknul ke mne na stranky a napsal jestli by nemoh pouzit fotky a ze tam napise od kud jsou nevidim v tom zadnej problem. Napsany je to hezky je tam pozvánka na závody a aspon se kluci tunersky podivaj i na jiny auta.
vadí a dost, není tam odkud jsou fotky, je tam odkaz na stránky tvého servisu, využíváš úspěchu druhejch pro svůj prospěch
bejt tam odkaz na MČR poplácám tě po zádech a budu mlátit hlavou vo zem jak seš dobrej

Gekon
Legenda fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Gekon » Út 25.08.2009, 10:59

Je tam odkaz, kde ten clovek ty fotky vzal (ne na index stranky, ale rovnou do galerie, tak kde jaka reklama na servis) a nemyslim si ze bych se já nějak obohacoval, jedine co vim ze nějakej server bude sledovat zavody, tim padem se na ne lidi budou chodit koukat a pro me sponzory je prijemnejsi ze je tenhle sport a potazmo i nase auto nekde videt. Ja mu na dotaz jen napsal ze souhlasim s pouzitim fotek z mejch stranek tot vše. Až dá samolepky tak ja delam reklamu jemu, on ji dela nam, ne jako firme ale jako teamu, jako závodum. Jen tak mimochodem ty nemas na strankach offroadtrialu odkaz na sebe? Kapánek tě nechápu. My máme v galerii odkaz na trialove stranky http://zizkoff.mathaus.cz/zavody/eurotr ... -2009.html.
V dnešní uspěchané době jsou některí lidé IN, jiní OUT já sem OFF - kdyby něco, tak nic : 720 344 444

Autor tématu
Růža
Témata:

Příspěvekod Růža » Út 25.08.2009, 15:27

Frankie
Staroffrouďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Frankie » Út 25.08.2009, 15:35

Růža napsal:tak hurá mělo by to být tady :

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/2 ... et-motoru/
35 minuta

honzík
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 4
Místo/Bydliště: Svitálka / Praha
Věk: 41

Příspěvekod honzík » Út 25.08.2009, 16:09

Náááádhera - moc pěkně se na to kouká - škoda jen,že jsme chvátali domů.
Takže Semáci a i všichni ostatní - JEN TAK DÁL !!!!!!!!!!!!!!!!
2011 je blízko a chtělo by to všechny pojezdit :hop:

h.
Frontera, Pajero, Subaru, mitfára u zebřičky

Gekon
Legenda fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Gekon » Út 25.08.2009, 17:03

Jo jo bylo to moc pěkný.

Gekon
Legenda fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Gekon » Stř 26.08.2009, 10:24

Frankie napsal:
Gekon napsal:A vadí ti to? :lol: .V redakci je znamej znameho co se kouknul ke mne na stranky a napsal jestli by nemoh pouzit fotky a ze tam napise od kud jsou nevidim v tom zadnej problem. Napsany je to hezky je tam pozvánka na závody a aspon se kluci tunersky podivaj i na jiny auta.
vadí a dost, není tam odkud jsou fotky, je tam odkaz na stránky tvého servisu, využíváš úspěchu druhejch pro svůj prospěch
bejt tam odkaz na MČR poplácám tě po zádech a budu mlátit hlavou vo zem jak seš dobrej
odpovedel jsem ti
Gekon napsal:Je tam odkaz, kde ten clovek ty fotky vzal (ne na index stranky, ale rovnou do galerie, tak kde jaka reklama na servis) a nemyslim si ze bych se já nějak obohacoval, jedine co vim ze nějakej server bude sledovat zavody, tim padem se na ne lidi budou chodit koukat a pro me sponzory je prijemnejsi ze je tenhle sport a potazmo i nase auto nekde videt. Ja mu na dotaz jen napsal ze souhlasim s pouzitim fotek z mejch stranek tot vše. Až dá samolepky tak ja delam reklamu jemu, on ji dela nam, ne jako firme ale jako teamu, jako závodum. Jen tak mimochodem ty nemas na strankach offroadtrialu odkaz na sebe? Kapánek tě nechápu. My máme v galerii odkaz na trialove stranky http://zizkoff.mathaus.cz/zavody/eurotr ... -2009.html.
.

PRIJDE TI TEDY NORMALNI OSLOVOVAT NASEHO REKLAMNIHO SPONZORA POD RUKOU TIM AT PREDELAJ ODKAZ Z NAŠICH STRANEK NA STRANKY TRIALU A AT TAM DAJ FOTKY Z GALERIE Z TRIALU KDYZ UZ TO MAJ HOTOVY A JA SNIMA MAM NAKOU DOHODU. TEN REDAKTOR MI TO TED PISE NA ICQ A PODLE MNE NA TVOJE CHOVANI KOUKAL JAK VYVORANA MYS. NEPRIJDE TI TROSKU BLBY JEDNAT S NEKYM SKYM UZ JEDNA NEKDO JINEJ? KDYSI O TOBĚ NĚKDO ŘEK ŽE MÁS CHOVÁNÍ REZNICKÝHO PSA NEZBÝVÁ NEŽ SOUHLASIT.

Frankie
Staroffrouďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Frankie » Stř 26.08.2009, 14:40

Gekon napsal:
PRIJDE TI TEDY NORMALNI OSLOVOVAT NASEHO REKLAMNIHO SPONZORA POD RUKOU TIM AT PREDELAJ ODKAZ Z NAŠICH STRANEK NA STRANKY TRIALU A AT TAM DAJ FOTKY Z GALERIE Z TRIALU KDYZ UZ TO MAJ HOTOVY A JA SNIMA MAM NAKOU DOHODU. TEN REDAKTOR MI TO TED PISE NA ICQ A PODLE MNE NA TVOJE CHOVANI KOUKAL JAK VYVORANA MYS. NEPRIJDE TI TROSKU BLBY JEDNAT S NEKYM SKYM UZ JEDNA NEKDO JINEJ? KDYSI O TOBĚ NĚKDO ŘEK ŽE MÁS CHOVÁNÍ REZNICKÝHO PSA NEZBÝVÁ NEŽ SOUHLASIT.

máš nějaký špatný informace :mrgreen:

Gekon
Legenda fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Gekon » Stř 26.08.2009, 16:35

nejsi snad pan Franěk? Jednatel mistrovstvy offroadtrialu ktery jim nabizi spolupraci ?

Frankie
Staroffrouďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Frankie » Stř 26.08.2009, 16:41

Gekon napsal:nejsi snad pan Franěk? Jednatel mistrovstvy offroadtrialu ktery jim nabizi spolupraci ?
nejsem jednatel a nikdy jsem tohle nepoužil a ani nepoužiju, takže tady někdo kecá ale já to nejsem

Vrátit se na “Eurotrial”