REZIGNACE

Oficiální fórum českého národního týmu OFF ROAD TRIAL - Eurotrial

Autor tématu
mára
Diskuzní Guru
Témata: 58
Místo/Bydliště: Šestajovice
Kontaktovat uživatele:

REZIGNACE

Příspěvekod mára » Po 26.11.2007, 12:17

Již delší dobu jsem si pohrával s myšlenkou, že bych velice rád na někoho delegoval funkci teamleadera České reprezentace pro Eurotrial a sám zůstal „jenom“ závodníkem, ale nechtěl jsem narušit „funkčnost“ celého týmu (zkrátka nechat tým ve štychu) a hlavně nebyl nikdo jiný.
Pak ale přišlo vyhlášení v Polevsku, „nabitá“ schůzka účastníků Eurotrialu 2008 a nezájem spousty posádek. Tehdy jsem se zařekl, že i těm 7 účastníkům poskytnu stejný servis, jako kdyby jich bylo 15 a ukážu ostatním, že ten, kdo jede na Mistrovství Evropy a reprezentuje Českou republiku to nedělá kvůli mně, ale kvůli tomu, že chce reprezentovat (sebe, republiku, offroad, atd.).

Ovšem na základě informace, že dalších 5 posádek podmiňuje svou účast na Eurotrialu 2008 v Norsku tím, že teamleaderem nebudu já, a vzhledem k tomu, že mou prioritou č.1 byl a je velký a fungující reprezentační tým, rezignuji na pozici teamleadera Českého národního týmu pro Eurotrial 2008.
Tuto funkci bude na Eurotrialu v Norsku zajišťovat Choroš se svým týmem, stejně, jako veškerou přípravu a organizaci národního týmu před vlastním mistrovstvím.

Já zůstávám členem Eurotrial Committee jako zástupcem České republiky (eurotrialové kongresy, pravidla a předpisy) a nositelem delegace ČR k pořádání Eurotrialu 2011.
Tímto mým rozhodnutím se ČR zařadí po bok mnoha jiných států, kde teamleader je „nejezdícím kapitánem“ profesionálně se věnující organizaci celého týmu.

Já mu popřeji mnoho zdaru v řízení Českého národního týmu a doufám, že rozjetý směr k úspěchům a značný kredit české reprezentace v očích ostatních států bude ještě zesílen a upevněn.
Mým největším teamleaderovským přáním nikdy nebyl zisk jednotlivého titulu Mistra Evropy, i když dva tituly a jedno druhé místo jsou krásným úspěchem českých závodníků, ale vítězství České republiky v poháru národů. Toho jsem se jako teamleader v minulých 4 letech nedočkal a tak doufám, že se pod Chorošovým vedením česká reprezentace k této metě zase o kus přiblíží.

Marek Michal

P.S. Největší radost z mého rozhodnutí měli moji blízcí, kteří viděli, že v San Marinu to už bylo na hranici lidských možností zvládnout obě funkce (závodník a teamleader) a následnou psychickou nepohodu pociťovali hlavně oni.

vyavi
Věčnej rejpal
Témata: 157
Místo/Bydliště: KLADNO, e-mail: oldavyavi@mybox.cz SKYPE: oldavyavi

Re: REZIGNACE

Příspěvekod vyavi » Po 26.11.2007, 14:44

hmm :shock:

Miluška
Diskuzní Guru
Témata: 0
Místo/Bydliště: Stráž pod Ralskem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miluška » Po 26.11.2007, 15:49

Marku tobě děkujeme a Chorošovi blahopřejeme a přejeme, aby to všechno skvěle zvádl. :vino: :hop:

Beďar
Věčnej rejpal
Témata: 491
Auto: HDJ80
Místo/Bydliště: offroaddecin.cz 608302032
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Beďar » Po 26.11.2007, 16:52

:shock:
Tak snad to bude klapat i novému nástupci :wink:

Tonda Kofola
Staroffrouďák
Témata: 64
Místo/Bydliště: KRNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tonda Kofola » Po 26.11.2007, 18:26

Márovi také děkuji za předcházející ročníky a CHorošovi přeji pevné nervy nejen při samotném Eurotrialu a věřím, že i v roce 2008 se vrátíte z Eurotrialu s pěknými výsledky. :vino:

OGY
Diskuzní Guru
Témata: 9
Auto: H2
Místo/Bydliště: Zlín - střed Evropy a světa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OGY » Út 27.11.2007, 8:27

No, mám z toho smíšené názory :? . Márovi bylo samozřejmě co vytknou, nebyl jsem nakloněn vždy jeho rozhodnutím a příkazům :!: , ale Choroš by si teď měl uvědomit, čeho se chytl a podle toho i vystupovat nejen před závodníky :idea: . Přeji hodně zdaru starému i novému šéfovi :thumright: .

Jinak u mne určitě nerozhoduje účast na Eurotrialu jestli tomu šéfuje ten nebo ten nebo ten. Dokud si to budu hradit vše sám, tak se i sám za sebe budu rozhodovat, ale nejdůležitější je dobrá technika a um s tou technikou zacházet. Zde jsou mezery a ty ovlivňují účast a ne kdo tomu šefuje. :salut:
Nejdříve je PROTO, pak dlouho nic a pak zase PROTO ...

http://www.ataxtech.cz
http://www.offroadtrial4x4.cz

Marek Vodrážka
Diskuzní Guru
Témata: 49
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Marek Vodrážka » Út 27.11.2007, 13:52

Jak už jsem někde napsal. Nebýt tebe žádní Češi by nikdy na ME nejeli, takže ještě jednou díky za všechny a doufám že se čtyři roky tvé práce neztratěj někde v hádkách a dalších podmínkách z řad některých závodníků.Budiš ti útěchou že polovina z každého uspěchu našich závodníků je i tvoje. :hop:
O Choroše strach nemám, ale jsem zvědavej jak se změní nálada v našem teamu po odchodu Máry z místa náčelníka.

Choroš
Témata:

Rezignace

Příspěvekod Choroš » Stř 28.11.2007, 8:06

Dovolte mi abych tímto také poděkoval Márovi za 4 roky nemalé práce pro český národní tým a za jeho zásluhy za velmi dobré výsledky našeho národního týmu. Jak jste si již mohli přečíst, Marek Michal zůstává nadále členem Eurotrial Committee a v našem organizačním týmu bude plnit funkci hlavního poradce.

Všem členům českého národního týmu bych chtěl ještě jednou poděkovat za dobrou reprezentaci v San Marinu. Sezona 2007 skončila a příprava na Eurotrial 2008 již začíná. Naší prvotní snahou je a bude naplnit nominaci našeho týmu na maximální možný počet posádek ve všech kategoriích a tím podpořit možnost získání co nejlepšího výsledku v poháru národů a také opět přivézt nějakou placku. V tuto chvíli není nominace naplněna ani z poloviny a dovolte mi abych požádal všechny posádky, které nás reprezentovaly v San Marinu aby se písemně nebo telefonicky vyjádřily co nejdříve k jejich účasti na Eurotrialu 2008. Pokud mají zájem o účast na Eurotrialu i posádky, které ještě Evropu nejely, kontaktujte mne osobně. V současné době začínáme také připravovat logistiku k přesunu do Norska. Dále připravujeme pro fandy našeho týmu možnost vyjet do Norska jako členové autobusového zájezdu s možností poznávání Norska a zároveň účasti na Eurotrialu.

V lednu absolvujeme s Márou Kongres Eurotrialu V Německu, kde bychom chtěli prosadit několik změn v pravidlech pro příští sezonu. Tyto změny se okamžitě promítnou do našich pravidel, tak aby celý národní tým byl co nejlépe připraven na vrchol sezony.

Z toho vyplývá to, že bych byl velmi rád aby do Norska vyjel naprosto sehraný Český národní tým, který potvrdí, že výsledky v San Marinu nebyly náhodné. A že malou Českou republiku v tomto sportu nelze přehlížet. K tomu bude směřovat veškerá práce organizačního týmu ale i týmu pořádajícího MČR, který se bude maximálně snažit všechny posádky připravit na co nejlepší výsledky.

Za projevenou důvěru děkuji za celý organizační tým EUROTRIAL 2008 NORWAY
Veškerou korespondenci směřujte na nboffroad@seznam.cz a v kopii na choros@clnet.cz

S Off pozdravem Choroš

Vrátit se na “Eurotrial”