EUROTRIAL 2008 - NORSKO

Oficiální fórum českého národního týmu OFF ROAD TRIAL - Eurotrial

Petr Šrejma
Diskuzní Guru
Témata: 2
Místo/Bydliště: Krásná Lípa u Rumburka
Kontaktovat uživatele:

Re: EUROTRIAL 2008 - NORSKO

Příspěvekod Petr Šrejma » So 02.08.2008, 19:29

Tedy klobouk dolu před všemi zúčastněnými :thumright:. Podle těch fotek to určitě nebyla procházka růžovým sadem :hop:. Odvedli jste pořádný kus práce. Gratuluju a pořádně to oslavte. :vino:

Jirka CVR
Témata:

Příspěvekod Jirka CVR » So 02.08.2008, 22:46

Komanche napsal:
Jirka CVR napsal:
Komanche napsal:nasel jsem "par" fotek:
http://www.pirate4x4.no/forum/showthread.php?t=15423
Blesvik ma Samuraje, ne?
a Tommy podle adresy jeepsweden.net to bude nejaky Jeep asi :)

Docela jsi mi z tou adresou rozesmál :smich: , ale asi máš pravdu. My jsme naše auto asi 14dní předělávali, aby splňovalo nový pohled na kategorii PM a když jsme viděli tyhle auta byli jsme fakt dost nasraný :evil: . Tím, ale nechci říct, že tím měli nějakou výhodu to proboha NE, jen nám to přišlo nějaký divný :ramena: :ramena: .

PetrPeS
Pokročilý diskutér
Témata: 1
Auto: Volvo VR6
Místo/Bydliště: Tanvald
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PetrPeS » Ne 03.08.2008, 13:10

Takže jsem se konečně dostal ke třídění fotek a vybrané jsem už dal na naše stránky. Kdo chce, mrkněte.
http://www.subiracingteam.cz/galerie/080803_et

BSD P + M
Závislý diskutér
Témata: 2
Místo/Bydliště: Bratronice

Příspěvekod BSD P + M » Po 04.08.2008, 8:24

PetrPeS napsal:Takže jsem se konečně dostal ke třídění fotek a vybrané jsem už dal na naše stránky. Kdo chce, mrkněte.
http://www.subiracingteam.cz/galerie/080803_et

:thumright: :thumright: :thumright:
Zdraví vás Kobylky z Bratronic
Pepíček a Martička

PetrPeS
Pokročilý diskutér
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PetrPeS » Po 04.08.2008, 13:05

Nemáte už někdo stažený nějaký video z Norska ?

Autor tématu
mára
Diskuzní Guru
Témata: 58
Místo/Bydliště: Šestajovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mára » Po 04.08.2008, 22:21

I naše početná expedice se dnes odpoledne vrátila domů. Zážitků je milión, ujeli jsme 6680 km, hlavně příroda a pohodoví lidé - to nás neustále překvapovalo. Eurotrial byl (a myslím, že je to snad názor celé naší autosemácké skupiny) organizačně v pohodě, vyhlášení však bylo katastrofou. Takový skluz a množství nepřesností, to zatím nikdo nedokázal. Na druhou stranu tam hrála skvělá kapela, dost se pařilo a bylo veselo. Takže ty výsledky zase tak nescházely ;-)) Je jasné, ža tady v Čechách jste netrpělivě čekali na zprávy, ale Choroš Vám neměl co poslat. A ještě na jeho obhajobu musím napsat, že tam fakt neměl čas na zpravodajství, byla spousta dohadování a otázek k řešení. Já jsem díky Chorošovi zažil první pohodový Eurotrial, kdy jsem, kromě pár pomocí přátelům, nemusel myslet na nic jiného, než na závodění, klidně jsem si prošel tratě, zkrátka tak to má být ... (z 5. místa máme velikou radost, v tom terénu a konkurenci skandinávců, kteří to mají na denním pořádku je to radost)
Jinak zásadně nesouhlasím s tím, že tam byli katastrofální rozhodčí - mluvím o trialech pro M,PM a P - co já viděl a zažil, vše bylo zcela v pořádku, pískali všem stejně. Téměř oba dva dny jsem jezdil za dvěma nejlepšími Nory ve své třídě a tedy jsem přesně viděl, co jim pískli - myslím, že i Jarda Vondráček, který tam pro nás kameroval se mnou souhlasí - hlavně on by se velmi hlasitě ozval (viz Maďarsko).
Stejně tak nesouhlasím s tím, že nějaké trialy byly postaveny pro ten, či onen typ auta. Zkrátka někdy se to podařilo lehkému Spideru Proto, jinde byl na koni třeba MIlan se svou mamutí Protosemou 7.
Na závěr děkuji všem, kteří to vydrželi v tom našem těsném kolektivu 18 dní s mnohasetkilometrovými denními přejezdy a taky Chorošovi, že to vydržel a zvládl - asi ani netušil co ho bude čekat :-))
Fotky, reportáž a nakonec i naše cestopisně eurotrialové video budou následovat a vše naleznete na našich stránkách www.autosema.cz

robocop
Diskuzní Guru
Témata: 10
Místo/Bydliště: zborov nad bystricov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod robocop » Út 05.08.2008, 8:22

zdravim vsetkych ja som fotky este nespracoval ale pracujem natom chcem podakovat MILANKOVI ze somnou zajazdil mi v prototypoch sme nemali velke sance ale dopadli sme super v PM by to bolo trocha vyrovnanejsie ako v P uvidime na buduci rok mozno nico v zime postavim keby som predal auto tak urcite stavam P

PetrPeS
Pokročilý diskutér
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PetrPeS » Út 05.08.2008, 8:41

robocop napsal:zdravim vsetkych ja som fotky este nespracoval ale pracujem natom chcem podakovat MILANKOVI ze somnou zajazdil mi v prototypoch sme nemali velke sance ale dopadli sme super v PM by to bolo trocha vyrovnanejsie ako v P uvidime na buduci rok mozno nico v zime postavim keby som predal auto tak urcite stavam P

Koukam Robo, ze jsi poznal, ze v P je to opravdu nejzajimavejsi :D

honzík
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 4
Místo/Bydliště: Svitálka / Praha
Věk: 41

Příspěvekod honzík » Út 05.08.2008, 13:44

Zdravím včechny navrátilce z expedice EuroNorway 2008 !!!

Včera už jsem to nestihnul na posledním tankování tak to aspoň napíšu a pošlu veřejně.
A to sice poděkování Markovi za organizaci této výpravy. Určitě to nebylo jednoduché a stálo dost sil zajistit
krásné zážitky pro tolik lidí najednou. Někdy vše stálo hodně energie,ale každý veděl podle itineráře do čeho jde....
Už jsem to jednou říkal na lodi, že se s Norskem neloučím, že mu dávám jen nashle - určitě se tam vrátím a projedu si celý sever.
Těším se na video a fotky.
Takže Marku ještě jednou velké DÍKY !!!!!!

h. + janinka
Naposledy upravil(a) honzík dne Út 05.08.2008, 21:43, celkem upraveno 1 x.
Frontera, Pajero, Subaru, mitfára u zebřičky

Autor tématu
mára
Diskuzní Guru
Témata: 58
Místo/Bydliště: Šestajovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mára » Út 05.08.2008, 17:27

Mám moc velkou radost, že se ta expedice alespoň části zúčastněných líbila, někdy to bylo fakt náročné abychom to zvládali časově. Je pro mě radostí připravit takový maraton a vědět, že to mělo smysl. I vy jste byli príma parťáky bez problémů. Na další putování, tentokrát do Portugalska máte již nyní pozvánku.

OGY
Diskuzní Guru
Témata: 9
Auto: H2
Místo/Bydliště: Zlín - střed Evropy a světa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OGY » Stř 06.08.2008, 8:05

mára napsal:I naše početná expedice se dnes odpoledne vrátila domů. Zážitků je milión, ujeli jsme 6680 km, hlavně příroda a pohodoví lidé - to nás neustále překvapovalo. Eurotrial byl (a myslím, že je to snad názor celé naší autosemácké skupiny) organizačně v pohodě, vyhlášení však bylo katastrofou. Takový skluz a množství nepřesností, to zatím nikdo nedokázal. Na druhou stranu tam hrála skvělá kapela, dost se pařilo a bylo veselo. Takže ty výsledky zase tak nescházely ;-)) Je jasné, ža tady v Čechách jste netrpělivě čekali na zprávy, ale Choroš Vám neměl co poslat. A ještě na jeho obhajobu musím napsat, že tam fakt neměl čas na zpravodajství, byla spousta dohadování a otázek k řešení. Já jsem díky Chorošovi zažil první pohodový Eurotrial, kdy jsem, kromě pár pomocí přátelům, nemusel myslet na nic jiného, než na závodění, klidně jsem si prošel tratě, zkrátka tak to má být ... (z 5. místa máme velikou radost, v tom terénu a konkurenci skandinávců, kteří to mají na denním pořádku je to radost)
Jinak zásadně nesouhlasím s tím, že tam byli katastrofální rozhodčí - mluvím o trialech pro M,PM a P - co já viděl a zažil, vše bylo zcela v pořádku, pískali všem stejně. Téměř oba dva dny jsem jezdil za dvěma nejlepšími Nory ve své třídě a tedy jsem přesně viděl, co jim pískli - myslím, že i Jarda Vondráček, který tam pro nás kameroval se mnou souhlasí - hlavně on by se velmi hlasitě ozval (viz Maďarsko).
Stejně tak nesouhlasím s tím, že nějaké trialy byly postaveny pro ten, či onen typ auta. Zkrátka někdy se to podařilo lehkému Spideru Proto, jinde byl na koni třeba MIlan se svou mamutí Protosemou 7.
Na závěr děkuji všem, kteří to vydrželi v tom našem těsném kolektivu 18 dní s mnohasetkilometrovými denními přejezdy a taky Chorošovi, že to vydržel a zvládl - asi ani netušil co ho bude čekat :-))
Fotky, reportáž a nakonec i naše cestopisně eurotrialové video budou následovat a vše naleznete na našich stránkách http://www.autosema.cz

No, Máro, nebudu ti vyvracet tvé náhledy na sekce, ale křivd jsme viděli docela dost a nejen já. Zeptej se třeba Martyho, Milušky s Michalem a plno jiných. A co se týče branek v trialech, tak my zase jezdili za našimi konkurenty, prakticky téměř vždy za nějakým "Spiderem" a ve velké většině kritických branek jsme neměli na to, do té branky najednou vjet a museli jsme se tam několikrát různě šněrovat. A díky tomu, že jsme se střídali, jsme často volili růzmé strategie pro jeden trial s téměř stejným výsledkem. Prostě si postavili trialy pro své prototypy. Kdyby si jezdil Prototypy, mluvil bys taky tak.

Jen tak na závěr, já si nestěžuju. Mě se to všechno líbilo, suprově jsem si odpočinul od různých starostí a hlavně, jezdím pro zábavu. Já se nehoním za každou cenu za výsledkama. Když se něco podaří, mám radost a když ne, mávnu nad tím rukou a jedu dál. Prostě to všechno dělám pouze pro radost a největší jsem měl, že auto zvládlo 32 trialů bez jediného problému. Bylo to díky Boďovi a Kutilovi, kdy jsme společně dotáhli auto, z našeho pohledu, k vítězství.
Nejdříve je PROTO, pak dlouho nic a pak zase PROTO ...

http://www.ataxtech.cz
http://www.offroadtrial4x4.cz

Růža
Témata:

Příspěvekod Růža » Stř 06.08.2008, 14:37

Jirka CVR napsal:A poslední.

krásný fotky , a je vidět že to byl mazec . na fotce či na videu to vždy vypadá jako když o nic nejde , to znám když jsem vždycky machroval doma a žena povídá , vždyt se tam nic neděje a já měl ještě hnědý trenky

jinak gratuluji všem

Marek Vodrážka
Diskuzní Guru
Témata: 49
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Marek Vodrážka » Čt 07.08.2008, 12:25

Už jsem to tady napsal, ale znova opakuju, že ze strany rozkodčích necítím žádnou křivdu. Dokonce si myslím, že nám dvakrát pomohli s časem, protože nám naš budík hlásil, že je konec a my pořád ješte v sekci. V Mku závodí snad jen samé krátké auta, takže že by byly trialy postavené jen pro malé auta se nedá říct.Docela mě mrzí, že se nějaké křivdy děly, protože ja jsem bral závod jako férovej.
Byl to jinej terén, kterej byl kolikrát jen na skále. Skandinávci na nich hold uměj a nebejt naší hlouposti a fatálních rozhodnutí mohla být naše zebra mnohem lepšejší. Zkrádka, když jedou nejlepší nějakou cestu, nemužeme na tak významném závodě vymejšlet něco zásadně jiného. Mě třeba uspora jednoho couvání za 6bodíku nakonec stála dvě poražené cizí, jeden dotek a osm couvání. Další trial zbytečně nedokončen za pade a tří couvání za nesmyslnej pokus o výjezd na skálu kde si rozhodčí klidně odložli svačinu a náhradní tyče, protože netušili, že by to někdo chtěl tudy zkusit. Myslím, že kdyby jsme s Márou nevymejšlely krávoviny a pouze využily chyb druhých mohlo to být podstatně lepší. Za sebe jsem rád že jsme vůbec dojely a vidím Norský ET jako velkou školu. Osmé místo myslím není špatné a příští rok v německu se ukáže. :twisted: :twisted: :twisted:

Miluška
Diskuzní Guru
Témata: 0
Místo/Bydliště: Stráž pod Ralskem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miluška » Čt 07.08.2008, 13:07

Myslela jsem že na to nebudu reagovat, ale musim.
Byli jsme u trialu co byl naproti hospodě a na startu byl Nor, rozdodčí s ním laškoval a tak jsem se šla dívat na to auto očima rozhodčího.
U jedné brány: 2x couvání, 1x podjeté mlíko, 1x dotek mlíka, 2x dotyk tyčky, spočítejte si to. Když to rozhodčí nepsal, myslela jsem že to napíše aspoň později, ale nenapsal.
Když byl v sekci někdo jiný než Nor, body psal hned.
Řeknu vám, že jsem se na to ani koukat nemohla. :evil:
Jinak trialy byli moc pěkný.

Marek Vodrážka
Diskuzní Guru
Témata: 49
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Marek Vodrážka » Čt 07.08.2008, 14:08

Miluška&Mihal napsal:Myslela jsem že na to nebudu reagovat, ale musim.
Byli jsme u trialu co byl naproti hospodě a na startu byl Nor, rozdodčí s ním laškoval a tak jsem se šla dívat na to auto očima rozhodčího.
U jedné brány: 2x couvání, 1x podjeté mlíko, 1x dotek mlíka, 2x dotyk tyčky, spočítejte si to. Když to rozhodčí nepsal, myslela jsem že to napíše aspoň později, ale nenapsal.
Když byl v sekci někdo jiný než Nor, body psal hned.
Řeknu vám, že jsem se na to ani koukat nemohla. :evil:
Jinak trialy byli moc pěkný.

Tak to je docela mazec. Když závodíš tak nemáš čas sledovat každého rozhodčího jak píská. To bude bohužel asi všude a v každém sportu. V San Marinu byl prototyp v sekci 6 minut pak jsem ho viděl na boudě a na konec vyhrál. :evil: No jo, život jde dál a těď se jen snažit aby to v Německu bylo nadržovačům na ho... :twisted:
PS: Už se na Vás všechny do Loukova moc těšíme :vino: :pivo:

Vrátit se na “Eurotrial”