MČR Offroad Trial 17.-18.3. | Pístovské mokřady - jaro 2018 30.-31.3. | MČR Offroad Trial 14.-15.4. Kladno | MČR Offroad Trial 5.-6.5. |
MČR Offroad Trial 26.-27.5. Krnov | MSR+MČR Offroad Trial 23.-24.6. Valča, SK | EUROTRIAL Španělsko 27.-29.7. |
MČR Offroad Trial 8.-9.9. Milovice | MČR Offroad Trial 28.-29.9. Jihlava | MČR+MSR Offroad Trial 27.-28.10. Slovácko |

5.2.2018 večer došlo k havárii v serverovně a odnesla to část databáze. Bohužel ji není možné obnovit. Takže část příspěvků za nějakou poslední dobu chybí. Za komplikace se omlouvám. Komanche.
Dočasně nefunguje registrace uživatelů. Během února to bude vyřešeno.

Výroba nerezových výfuků,nádrží atd.

Pakliže máte co nabídnout offroaďákům, pište.
Pravidla fóra
Nově v této sekci mohou zakládat témata pouze VIP uživatelé, kteří přispěli na provoz serveru offroadforum.cz - Jak přispět najdete zde: http://www.offroadforum.cz/viewtopic.php?f=1&t=66082

Potapec
Staroffrouďák
Témata: 97
Auto: Mercedes G 300TD
Místo/Bydliště: Oberland
Stav: Offline

Re: Výroba nerezových výfuků,nádrží atd.

Příspěvekod Potapec » Čt 17.08.2017, 22:03

No to z tebe bude mit Jarka radost ... nasrat se mu do jeho vlakna ...
Motor začíná u šesti válců!!! Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor ...
Gdo nemá Géčko, ten jako by nebyl ;-) - aneb jak pravil Fidel: "Uš mě nebaví spravovat Toyotu, tak jezdim Géčkem"

Taz
Táta surfer
Témata: 28
Auto: korejská obludka..jo, a taky friťák od LR...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní

Příspěvekod Taz » Pá 18.08.2017, 9:51

Brodaha napsal:Ahoj, pro ty, které by to zajímalo. Výfuky pod značkou DEMON Kolin (DEMON RACING), jsem vyráběl já. V roce 2015 jsem toho nechal, proto že v podstatě nebylo pro koho vyrábět. Jak tu již někdo napsal, dnes v záplavě čínských levných výfuků se to prostě nevyplatí.
Nicméně pokud by měl někdo opravdu zájem o kvalitní tlumič, či celé výfukové potrubí. Rád posloužím. Potřebné vybavení a dílnu stále mám.
Více asi v SZ, aby mne tu někdo neosočil z neplacené reklamy...
Viktor H.

Úžasný,nasrat do cizí nabídky svou...tebe není potřeba osočovat,očividně ti chybí základy slušnosti :grr:
Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Čert
Diskuzní bůh, vládce guruů
Témata: 28
Místo/Bydliště: Libeň
Věk: 101
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Čert » Pá 18.08.2017, 11:17

holub napsal:Pěkné kvalitní celonerez tlumiče vyráběl demon racing kolín,ale bohužel asi už toho nechali,nejde mi ta stránka.Byli levní a asi se to nevyplatilo .
Mám od nich tento kanon a pravděpodobně s nim ještě budou jezdit i moje děti.
Obrázek

Ale no tak pane kolego já bych ho hned nekamenoval :D asi reagoval na tenhle příspěvek :ramena: :pivo:
Odesláno pomocí potrubní pošty Denise Papina

Autor tématu
Jarkafarka
mordir a loupeznik
Témata: 1
Místo/Bydliště: Východní čechy

Příspěvekod Jarkafarka » Ne 03.09.2017, 11:38

No moc jsem nechodím ale nestačím se divit co se tady děje :shock: :shock: ,opravdu drzost některých jedinců je do nebevolající :puker: :thumbdown: ,koukám že se tady nic nezměnilo,pobavila mě tahle věta:
Nicméně pokud by měl někdo opravdu zájem o kvalitní tlumič, či celé výfukové potrubí. Rád posloužím. Potřebné vybavení a dílnu stále mám.
To už vám pane BRODAHA ani do SZ nikdo nic psát nemusí,to je reklama jak vyšitá já vám poradím,dejte si tam ještě telefon a máte to komplet :smich: :smich: to je mazec..
Toyota LC BJ45 Buschtaxi v renovaci http://jarkafarka.rajce.idnes.cz/Landcr ... -renovace/
výroba nerezových výfuků viewtopic.php?f=3&t=27757
tel.:777560636

Vrátit se na “Nabídky výrobců, úpravců, prodejců offroad techniky”