MČR Offroad Trial 17.-18.3. | Pístovské mokřady - jaro 2018 30.-31.3. | MČR Offroad Trial 14.-15.4. Kladno | MČR Offroad Trial 5.-6.5. |
MČR Offroad Trial 26.-27.5. Krnov | MSR+MČR Offroad Trial 23.-24.6. Valča, SK | EUROTRIAL Španělsko 27.-29.7. |
MČR Offroad Trial 8.-9.9. Milovice | MČR Offroad Trial 28.-29.9. Jihlava | MČR+MSR Offroad Trial 27.-28.10. Slovácko |

5.2.2018 večer došlo k havárii v serverovně a odnesla to část databáze. Bohužel ji není možné obnovit. Takže část příspěvků za nějakou poslední dobu chybí. Za komplikace se omlouvám. Komanche.
Dočasně nefunguje registrace uživatelů. Během února to bude vyřešeno.

Co koupit jimnyho nebo samuraje?

Samíci, Jimni a Vitary. Velmi oblíbené jak u nás tak v přímořských zemích. Admin je má rád v řecku :-)
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

vaclavgrandcherokee
Pokročilý diskutér
Témata: 9
Auto: Suzuki samurai 1.3
Stav: Offline

Re: Co koupit jimnyho nebo samuraje?

Příspěvekod vaclavgrandcherokee » Čt 14.09.2017, 7:02

Já hledal samuraje 3mesice až jsem koupil za 80tis. Pěkný kousek. Mám motor 1.3 stříkačku 51kw na listových pérech. Byl jsem se dívat i na samce 100tis. a nebyly zdaleka tak pěkné jako mám já. Největší závadou je u samcu koroze, zbytek se dá relativně za málo peněz ve srovnání s jinými auty opravit. Samurai je už v základu připraven do opravdového terénu. Je to poctivý kus železa. U jimny je dost plastů a jiných věcí méně odolných do terénu. A díly jsou také o něco dražší. Je potřeba si uvědomit co kdo chce od auta. Já na to přišel až po čtyřech terénních autech. Tak závěr pokud chceš auto čistě na offroad a nechceš dělat velké úpravy na autě můžu samce doporučit. I na jakoukoliv práci v terénu (lesák zemedelec myslivec a podobně) ale na silnici je to jako jet v popelnici.
dříve : Suzuki Vitara 1.6
Nissan terrano ll 2.4
Jeep grand cherokee wg 2.7
Nyní: Suzuki samurai 1.3

Frankie
Staroffrouďák
Témata: 340
Auto: nepotřebuju auto, to má každej co má do prdele díru
Věk: 50
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Co koupit jimnyho nebo samuraje?

Příspěvekod Frankie » Čt 14.09.2017, 10:14

vaclavgrandcherokee napsal: na silnici je to jako jet v popelnici.

úplně s tebou nesouhlasím, je to především o stavu podvozku a věř že jízda Samíkem může být i pohodlná :wink:
Fuck all, it is better to live

Vrátit se na “Suzuki”