Slavnostní vyhlášení mistrů ČR v OFFROAD TRIALu roku 2017 (17.-.18.11.) |

Silvestrovská OFFlava + EXPEDICE po Vysočině 2017/2018 (29.12.-1.1.) |

Nové nahrávání fotek: Pod odesílacím oknem je "Přidej obrázek do článku". Je tam český průvodce... Komanche

Co koupit jimnyho nebo samuraje?

Samíci, Jimni a Vitary. Velmi oblíbené jak u nás tak v přímořských zemích. Admin je má rád v řecku :-)
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

vaclavgrandcherokee
Pokročilý diskutér
Témata: 7
Auto: Suzuki samurai 1.3
Stav: Offline

Re: Co koupit jimnyho nebo samuraje?

Příspěvekod vaclavgrandcherokee » Čt 14.09.2017, 7:02

Já hledal samuraje 3mesice až jsem koupil za 80tis. Pěkný kousek. Mám motor 1.3 stříkačku 51kw na listových pérech. Byl jsem se dívat i na samce 100tis. a nebyly zdaleka tak pěkné jako mám já. Největší závadou je u samcu koroze, zbytek se dá relativně za málo peněz ve srovnání s jinými auty opravit. Samurai je už v základu připraven do opravdového terénu. Je to poctivý kus železa. U jimny je dost plastů a jiných věcí méně odolných do terénu. A díly jsou také o něco dražší. Je potřeba si uvědomit co kdo chce od auta. Já na to přišel až po čtyřech terénních autech. Tak závěr pokud chceš auto čistě na offroad a nechceš dělat velké úpravy na autě můžu samce doporučit. I na jakoukoliv práci v terénu (lesák zemedelec myslivec a podobně) ale na silnici je to jako jet v popelnici.
dříve : Suzuki Vitara 1.6
Nissan terrano ll 2.4
Jeep grand cherokee wg 2.7
Nyní: Suzuki samurai 1.3

Frankie
Staroffrouďák
Témata: 340
Auto: nepotřebuju auto, to má každej co má do prdele díru
Věk: 50
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Co koupit jimnyho nebo samuraje?

Příspěvekod Frankie » Čt 14.09.2017, 10:14

vaclavgrandcherokee napsal: na silnici je to jako jet v popelnici.

úplně s tebou nesouhlasím, je to především o stavu podvozku a věř že jízda Samíkem může být i pohodlná :wink:
Fuck all, it is better to live

Vrátit se na “Suzuki”